Ekibimiz

Mustafa BAYDAN
Acente Kurucusu, Portföy Yöneticisi
2001 yılında Muğla Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünü tamamladı. Aynı yıl, AGESA Emeklilik ve Hayat AŞ. bünyesinde sırasıyla: Finansal Danışmanlık, Satış Yöneticisi, Şube Yöneticisi ve Bölge Yöneticisi pozisyonlarında çalıştı. 2015 yılında Sena Sigortayı kurarak 24 yıllık tecrübesi ile sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.

Mustafa ÇILDIR
Portföy Yöneticisi

2002 yılında Muğla Üniversitesi işletme bölümünü tamamladı. 2003 yılında AGESA Emeklilik ve Hayat AŞ. bünyesinde 12 yıl çalıştıktan sonra 2015 yılında kuruluş aşamasında Sena Sigorta ailesine katıldı. 22 yıllık deneyimiyle sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.

Beste ÇAKMAK
Teknik Personel

2021 yılı itibariyle Sena Sigorta ailesine katılan Beste ÇAKMAK, Bankacılık ve Sigortacılık mezunu olup Sena Sigortanın Marmaris bölgesinde çalışmaktadır.

Ahmet Gökhan ŞANCI

Teknik Personel

2010 yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm Konaklama İşletmeciliği bölümünü tamamladı.Turizm ve farklı sektörlerde kurumsal firmalarda 10 yıl süre ile çalıştıktan sonra 2022 yılı Kasım ayında Sena Sigorta ailesine katılarak teknik personel olarak sektöre hizmet vermektedir.

Turgut Efe ALTAŞ

Teknik Personel

Muğla meslek eğitim lisesinde sigortacılık bölümünde eğitim almaktadır. 2022 yılında Sena Sigorta ailesine katılarak teknik personel olarak sektöre hizmet vermektedir.

  0(533)206-0270